Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac lite tower (RB952Ui-5ac2nD-TC)
В наличии
Код:002630201
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik hAP ac lite tower (RB952Ui-5ac2nD-TC)
| Производитель | MikroTiK |
| Высота | 34 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Тип антенны | вбудовані |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 433 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 433 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Також шукають | для дому |
| Глибина | 98 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор Mikrotik hAP ac lite tower (RB952Ui-5ac2nD-TC)
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac lite tower (RB952Ui-5ac2nD-TC)
[[ getCurrentDecimal('3275') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3275') ]] ₴