Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | MikroTiK |
| Высота | 54 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Тип антенны | вбудовані |
| Количество антенн | 2 штука |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Процесор | QCA9533 |
| Оперативна пам'ять | 32 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 150 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Глибина | 100 мм |
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
Нет в наличии
Код:002629855
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика