Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор Mikrotik hEX (RB750Gr3)
Нет в наличии
Код:002629837
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik hEX (RB750Gr3)
| Производитель | MikroTiK |
| Вес | 129 грамм |
| Высота | 28 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | підтримка PoE |
| Процесор | MT7621A |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Додаткові порти | USB |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 89 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор Mikrotik hEX (RB750Gr3)
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор Mikrotik hEX (RB750Gr3)
[[ getCurrentDecimal('3486') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3486') ]] ₴