Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор Mikrotik RB1100AHx4 (RB1100x4)
В наличии
Код:002629896
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik RB1100AHx4 (RB1100x4)
| Производитель | MikroTiK |
| Высота | 47 мм |
| Ширина | 444 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 13 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Додаткові порти | RS232 |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| Глибина | 148 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор Mikrotik RB1100AHx4 (RB1100x4)
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор Mikrotik RB1100AHx4 (RB1100x4)
[[ getCurrentDecimal('17599') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('17599') ]] ₴