Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор Teltonika RUT241
В наличии
Код:003156429
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор Teltonika RUT241
| Производитель | |
| Вес | 125 грамм |
| Высота | 25 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Тип антенны | знімні |
| Количество антенн | 3 штука |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Процесор | MT7628 |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 150 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 150 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Підтримка транспортних протоколів | VRRP |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ) |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | VPN роутери |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 74 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор Teltonika RUT241
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор Teltonika RUT241
[[ getCurrentDecimal('11469') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('11456') ]] ₴