Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AIR-R5
Нет в наличии
Код:003567553
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AIR-R5
| Производитель | |
| Вес | 300 грамм |
| Высота | 210 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Захист інформації | WPA3 |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Функція EasyMesh |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 2402 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | захист від DDoS-атак |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 10.8 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AIR-R5
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AIR-R5
[[ getCurrentDecimal('5803') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5802') ]] ₴