Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX55-PRO
Нет в наличии
Код:002628917
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX55-PRO
| Производитель | |
| Вес | 500 грамм |
| Высота | 41 мм |
| Ширина | 261 мм |
| Тип антенны | незнімні |
| Количество антенн | 4 штука |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Підтримка технології MESH |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 2402 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA3 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n |
| Додаткові порти | 1 х USB 3.0 |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація web-вмісту |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 134.5 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX55-PRO
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX55-PRO
[[ getCurrentDecimal('4814') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4778') ]] ₴