Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор TP-Link ER7212PC
В наличии
Код:002628200
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор TP-Link ER7212PC
| Производитель | |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Оперативна пам'ять | 1 гб |
| Вхідний інтерфейс | SFP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 9 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Додаткові порти | 2 х SFP |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | заборонити WAN PING з інтернет-мережі |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | SNMP |
| Також шукають | VPN роутери |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 131 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор TP-Link ER7212PC
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор TP-Link ER7212PC
[[ getCurrentDecimal('12863') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('12863') ]] ₴