Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Высота | 44 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 220 мм |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Особливості | Підтримання VPN |
| Оперативна пам'ять | 4 гб |
| Вхідний інтерфейс | USB 3G/4G |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 8 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Додаткові порти | 2xSFP+ |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | запобігання DoS атак |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | SSL |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
Характеристики Маршрутизатор TP-Link ER8411
Нет в наличии
Код:003566910
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика