Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Высота | 44 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Тип антенны | незнімні |
| Количество антенн | 2 штука |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Додаткові порти | USB |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | з usb-входом |
| Глибина | 138 мм |
Характеристики Маршрутизатор TP-Link TL-MR3420
В наличии
Код:002629880
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика