Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор Ubiquiti UDM-SE
В наличии
Код:002629812
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор Ubiquiti UDM-SE
| Производитель | |
| Высота | 43.7 мм |
| Ширина | 442.4 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | підтримка PoE |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 8 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 285.6 мм |
| Вага | 4950 г |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор Ubiquiti UDM-SE
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор Ubiquiti UDM-SE
[[ getCurrentDecimal('33978') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('33316') ]] ₴