Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Машинка для стрижки Ardesto HC-Y32-B
Нет в наличии
Код:002631187
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Машинка для стрижки Ardesto HC-Y32-B
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 0.5 кг |
| Количество насадок | 6 |
| Материал лезвий | |
| Живлення | акумулятор |
| Довжина стрижки | 0.5 - 30 мм |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип управління | повзункове |
| Функції | індикатор заряда |
| Час автономної роботи | 60 хвилин |
| Комплектація | щіточка для чищення |
| Габарити | 23 х 15 х 6 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Машинка для стрижки Ardesto HC-Y32-B
0.0
Всего отзывов:0
Машинка для стрижки Ardesto HC-Y32-B
[[ getCurrentDecimal('1099') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1099') ]] ₴