Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Количество насадок | 4 |
| Материал лезвий | |
| Живлення | від мережі |
| Довжина стрижки | 1 - 12 мм |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип управління | кнопкове |
| Ширина ножа | 40 мм |
| Функції | петля для підвішування |
| Тип мотора | роторний |
| Комплектація | олива для змащення лез |
| Габарити в упаковці | 25 х 18 х 6 см |
| Вага | 350 |
| Вага в упаковці | 530 г |
| Колір | сріблястий |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Машинка для стрижки Esperanza EBC003
В наличии
Код:003564367
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика