Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Машинка для стрижки Magio MG-591
Нет в наличии
Код:003159015
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Машинка для стрижки Magio MG-591
| Производитель | |
| Количество насадок | 4 |
| Додатково | леза з титановим покриттям |
| Довжина стрижки | 3 - 12 мм |
| Живлення | від мережі |
| Вага в упаковці | 500 г |
| Габарити | 18 х 4.5 см |
| Тип мотора | вібраційний |
| Колір | чорний |
| Вага | 360 г |
| Габарити в упаковці | 23 х 14 х 6 см |
| Також шукають | недорогі |
| Тип управління | повзункове |
| Комплектація | олива для змащення лез |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Машинка для стрижки Magio MG-591
0.0
Всего отзывов:0
Машинка для стрижки Magio MG-591
[[ getCurrentDecimal('753') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('753') ]] ₴