Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Машинка для стрижки Moser WAHL Color Pro Cordless (09649-016)
Нет в наличии
Код:002623023
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Машинка для стрижки Moser WAHL Color Pro Cordless (09649-016)
| Производитель | MOSER |
| Количество насадок | 10 |
| Материал лезвий | |
| Тип мотора | роторний |
| Тип управління | повзункове |
| Вага | 230 г |
| Довжина стрижки | 1 - 25 мм |
| Живлення | акумулятор + від мережі |
| Ширина ножа | 40 мм |
| Габарити | 17.2 х 5 х 4.5 см |
| Функції | волога очистка |
| Час автономної роботи | 60 хвилин |
| Габарити в упаковці | 23.9 x 15.5 x 7 см |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Комплектація | олива для змащення лез |
| Вага в упаковці | 900 г |
| Колір | синій |
| Додатково | стриження вологого волосся |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Машинка для стрижки Moser WAHL Color Pro Cordless (09649-016)
0.0
Всего отзывов:0
Машинка для стрижки Moser WAHL Color Pro Cordless (09649-016)
[[ getCurrentDecimal('2348') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2348') ]] ₴