Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Количество насадок | 3 |
| Материал лезвий | |
| Живлення | від мережі |
| Довжина стрижки | 0.5 - 28 мм |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Тип управління | регулювальне коліщатко |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Функції | волога очистка |
| Час автономної роботи | 75 хвилин |
| Час зарядки | 8 годин |
| Тип мотора | роторний |
| Додатково | технологія trim-n-flow |
| Комплектація | щіточка для чищення |
| Габарити в упаковці | 22.4 х 14 х 6.9 см |
| Вага | 420 г |
| Вага в упаковці | 300 г |
| Колір | синій |
Характеристики Машинка для стрижки Philips HC5612/15
В наличии
Код:002151112
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика