Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Машинка для стрижки Remington HC5020
Нет в наличии
Код:002628613
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Машинка для стрижки Remington HC5020
| Производитель | |
| Количество насадок | 5 |
| Материал лезвий | |
| Живлення | від мережі |
| Довжина стрижки | 3-18 мм |
| Тип управління | повзункове |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Додатково | регулювання довжини підстригання волосся |
| Комплектація | щіточка для чищення |
| Габарити | 16.2 х 6.5 x 5 см |
| Габарити в упаковці | 23 x 15 x 8 см |
| Вага | 520 г |
| Вага в упаковці | 540 г |
| Колір | темно-синій |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Машинка для стрижки Remington HC5020
0.0
Всего отзывов:0
Машинка для стрижки Remington HC5020
[[ getCurrentDecimal('1340') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1339') ]] ₴