Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Медіаплеєр Ozonehd Solana (OzoneHD Solana)
Нет в наличии
Код:002148039
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Медіаплеєр Ozonehd Solana (OzoneHD Solana)
| Производитель | |
| Вес | |
| Высота | 17 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Тип | стаціонарний |
| Процесор | ARM Cortex-A53 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 |
| Кількість ядер | 4 |
| Тактова частота процесора | 1500 МГц |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB DDR3 |
| FLASH-пам'ять | 16GB |
| Операційна система | Android 10 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Підтримка відео форматів | VOB |
| Підтримка форматів зображень | TIFF |
| Підтримка звукових форматів | WMA |
| Підтримка форматів субтитрів | SUB+IDX |
| Підтримувані інтерфейси | SPDIF |
| Вбудований кардрідер | SD/SDHC/MMC cards |
| Бездротові підключення | 2.4/5GHz WiFi |
| Пульт ДУ | так |
| Живлення | 5V/2A |
| Глибина | 100 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Медіаплеєр Ozonehd Solana (OzoneHD Solana)
0.0
Всего отзывов:0
Медіаплеєр Ozonehd Solana (OzoneHD Solana)
[[ getCurrentDecimal('1924') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1924') ]] ₴