Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Медіаплеєр Ugoos X4Q PLUS 4/64Gb/Amlogic S905X4/Android 1 (X4Q PLUS)
В наличии
Код:003568986
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Медіаплеєр Ugoos X4Q PLUS 4/64Gb/Amlogic S905X4/Android 1 (X4Q PLUS)
| Производитель | |
| Вес | 550 грамм |
| Высота | 22 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Тип | стаціонарний |
| Процесор | Amlogic S905X4 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 MP2 |
| Кількість ядер | 4 |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 4GB DDR4 |
| FLASH-пам'ять | 64GB |
| Операційна система | Android 11 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Підтримка відео форматів | WMV |
| Підтримка звукових форматів | WMA |
| Підтримувані інтерфейси | SPDIF |
| Вбудований кардрідер | SD/MMC cards |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.1 |
| Пульт ДУ | так |
| Глибина | 88 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Медіаплеєр Ugoos X4Q PLUS 4/64Gb/Amlogic S905X4/Android 1 (X4Q PLUS)
0.0
Всего отзывов:0
Медіаплеєр Ugoos X4Q PLUS 4/64Gb/Amlogic S905X4/Android 1 (X4Q PLUS)
[[ getCurrentDecimal('6758') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6727') ]] ₴