Маркетплейс твоей Страны![]()
мереж.акт MERCUSYS MR20 AC750 бездротовий двохдіапазонний маршрутизатор
В наличии
Код:003570934
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики мереж.акт MERCUSYS MR20 AC750 бездротовий двохдіапазонний маршрутизатор
| Производитель | |
| Высота | 26 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Тип антенны | незнімні |
| Количество антенн | 2 штука |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Підтримка IPTV |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 433 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | прив'язка IP-MAC |
| Також шукають | для дому |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 94 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - мереж.акт MERCUSYS MR20 AC750 бездротовий двохдіапазонний маршрутизатор
0.0
Всего отзывов:0
мереж.акт MERCUSYS MR20 AC750 бездротовий двохдіапазонний маршрутизатор
[[ getCurrentDecimal('917') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('917') ]] ₴
