Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Мягкая игрушка sigikid Слоник девочка 31 см 38709SK (38709SK)
| Производитель | |
| Цвет [Физические характеристики] | розовый, серый |
| Размер [Физические характеристики] | 31 см |
| Возраст ребенка [Основное] | с рождения |
| Особенности [Дополнительно] | стирка при 30°C |
| Объем [Параметри упаковки] | 0.0035 м3 |
| Вес [Параметри упаковки] | 0.15 кг |
| Длина [Параметри упаковки] | 320 мм |
| Высота [Параметри упаковки] | 110 мм |
| Ширина [Параметри упаковки] | 100 мм |
| Гарантия [Гарантия] | 14 дней |
| Тип [Основное] | мягкая игрушка |
| Материал [Физические характеристики] | полиэстер |
| Гарантия | 14 дн. |
| Страна-производитель товара | Румунія |
| Страна регистрации бренда | Румунія |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читать полностью
Сховати
Описание Мягкая игрушка sigikid Слоник девочка 31 см 38709SK (38709SK)
Найяскравіший слоник, якого ви тільки бачили! Німецький бренд sigikid створив дитячу м’яку іграшку, вироблену із натуральних матеріалів, тому вона підходить малюкам від народження. Слоник-дівчинка - із м’якої вовни, із яскравими вставками шматочків поліестеру та бавовни. Іграшка прикрашена аплікацією із червоно-рожевої квіточки. Усі дівчата будуть у захваті від милого слоника. Він оберігатиме сон малюків і підтримуватиме їх у житті. Висота іграшки 31 см.
Отзывы и вопросы о - Мягкая игрушка sigikid Слоник девочка 31 см 38709SK (38709SK)
0.0
Всего отзывов:0