Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Мягкая музыкальная игрушка sigikid Лягушка 23 см 48895SK (48895SK)
| Производитель | |
| Материал [Физические характеристики] | хлопок |
| Цвет [Физические характеристики] | разноцветный, зеленый |
| Размер [Физические характеристики] | 23 см |
| Особенности [Дополнительно] | стирка при 30°C /перед стиркой удалить музыкальный механизм, с мелодиями |
| Объем [Параметри упаковки] | 0.0020 м3 |
| Длина [Параметри упаковки] | 280 мм |
| Вес [Параметри упаковки] | 0.25 кг |
| Высота [Параметри упаковки] | 50 мм |
| Ширина [Параметри упаковки] | 140 мм |
| Тип [Основное] | музыкальная игрушка |
| Возраст ребенка [Основное] | с рождения |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна-производитель товара | Румунія |
| Страна регистрации бренда | Румунія |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читать полностью
Сховати
Описание Мягкая музыкальная игрушка sigikid Лягушка 23 см 48895SK (48895SK)
Весела жабка Folunder Frog може програвати ніжну мелодію, яка спонукатиме дитину до сну. Це водночас і м’яка, і музична іграшка. Механізм запуску іграшки усім відомий, його легко освоять малюки: якщо потягнути за шнурочок – заграє приємна класична мелодія. Приємний на дотик виріб стане улюбленою іграшкою дитини. Іграшка заввишки 23 см. Рекомендований вік: з народження.
Отзывы и вопросы о - Мягкая музыкальная игрушка sigikid Лягушка 23 см 48895SK (48895SK)
0.0
Всего отзывов:0
Мягкая музыкальная игрушка sigikid Лягушка 23 см 48895SK (48895SK)
[[ getCurrentDecimal('1300') ]] ₴