Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
М'ясорубка Eisen EMG-071JW
В наличии
Код:002628791
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики М'ясорубка Eisen EMG-071JW
| Производитель | |
| Материал корпуса | |
| Номинальная мощность | 350 Вт |
| Максимальна потужність | 1700 Вт |
| Габарити | 275 х 220 х 220 мм |
| Також шукають | недорогі |
| Насадки | для томатів |
| Продуктивність | 2 кг/хв |
| Колір | білий |
| Диски для фаршу | 2 шт (діаметр отворів: 5мм, 7мм) |
| Довжина шнура | 1 м |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Функція "Реверс" | так |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - М'ясорубка Eisen EMG-071JW
0.0
Всего отзывов:0