Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 11 кг |
| Высота | 262 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Глубина | 345 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | швидкий нагрів |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | швидкий старт |
| Колір | чорний |
Характеристики Мікрохвильова піч Ardesto GO-E725S
В наличии
Код:002629698
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика