Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E865B
Нет в наличии
Код:002629725
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Ardesto GO-E865B
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 12 кг |
| Высота | 271 мм |
| Ширина | 457 мм |
| Глубина | 362 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Ardesto GO-E865B
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E865B
[[ getCurrentDecimal('4408') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4407') ]] ₴