Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E923W
Нет в наличии
Код:002629426
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Ardesto GO-E923W
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 13 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Высота | 281 мм |
| Ширина | 483 мм |
| Глубина | 354 мм |
| Дисплей | дисплей Yellow LED |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Об'єм | 23 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | відстрочення старту |
| Діаметр поворотного піддону | 270 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Ardesto GO-E923W
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E923W
[[ getCurrentDecimal('4060') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4060') ]] ₴