Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Ardesto GO-M923W
Нет в наличии
Код:002629662
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Ardesto GO-M923W
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 13.6 кг |
| Высота | 281 мм |
| Ширина | 483 мм |
| Глубина | 352 мм |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 23 літрів |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Додатково | таймер |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Ardesto GO-M923W
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Ardesto GO-M923W
[[ getCurrentDecimal('3718') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3717') ]] ₴