Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | ARDESTO |
| Высота | 262 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Глубина | 345 мм |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | білий |
Характеристики Мікрохвильова піч Ardesto GO-S725W
В наличии
Код:002629718
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика