Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 11.95 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Высота | 285 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 325 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Колір | чорний |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 23 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | Швидке розморожування (за часом) |
| Оснащення | скляна обертова тарілка |
| Особливості | годинник |
| Діаметр поворотного піддону | 285 мм |
| Додатково | таймер |
Характеристики Мікрохвильова піч Ardesto WO-823EB
В наличии
Код:002623923
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика