Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 24.3 мм |
| Ширина | 44.6 мм |
| Глубина | 33 мм |
| Дисплей | |
| Количество уровней мощности | 4 |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Об'єм | 20 л |
| Спосіб установки | окрема |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Колір | чорний |
| Тип | звичайна (соло) |
| Додатково | звуковий сигнал |
Характеристики Мікрохвильова піч Beko MOC20100BFB
Нет в наличии
Код:003154711
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика