Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | BOSCH |
| Вес | 11 кг |
| Высота | 26 мм |
| Ширина | 44.2 мм |
| Глубина | 34.5 мм |
| Количество уровней мощности | 5 |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окрема |
| Об'єм | 20 л |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | авторозігрів |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | автовідключення |
| Поворотний стіл | так |
| Діаметр поворотного піддону | 270 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | білий |
Характеристики Мікрохвильова піч Bosch FFL020MW0
Нет в наличии
Код:003565706
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика