Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч ERGO Y35MW
Нет в наличии
Код:002151378
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч ERGO Y35MW
| Производитель | |
| Вес | 9.4 кг |
| Внутреннее покрытие | |
| Высота | 245 мм |
| Ширина | 446 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Количество уровней мощности | 6 |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Додатково | таймер |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч ERGO Y35MW
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч ERGO Y35MW
[[ getCurrentDecimal('3254') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3254') ]] ₴