Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1BH
Нет в наличии
Код:003569662
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1BH
| Производитель | |
| Вес | 10.9 кг |
| Высота | 25.7 мм |
| Ширина | 45.1 мм |
| Глубина | 34.3 мм |
| Дисплей | |
| Количество уровней мощности | 5 |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окрема |
| Об'єм | 17 л |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Поворотний стіл | так |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1BH
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1BH
[[ getCurrentDecimal('3527') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3527') ]] ₴