Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1W
В наличии
Код:002629699
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1W
| Производитель | |
| Вес | 10.6 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Высота | 257 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Глубина | 343 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 17 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1W
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1W
[[ getCurrentDecimal('3445') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3444') ]] ₴