Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3BH
В наличии
Код:003158314
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3BH
| Производитель | |
| Вес | 10.3 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Высота | 261 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глубина | 353 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Оснащення | скляна обертова тарілка |
| Особливості | Система блокування роботи приладу при відкритих дверцях |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3BH
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3BH
[[ getCurrentDecimal('5029') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4513') ]] ₴