Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A4XH
В наличии
Код:003569559
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje MO20A4XH
| Производитель | |
| Вес | 10.3 кг |
| Тип гриля | |
| Высота | 26.1 мм |
| Ширина | 45.5 мм |
| Глубина | 35.3 мм |
| Дисплей | |
| Количество уровней мощности | 11 |
| Тип | з грилем |
| Спосіб установки | окрема |
| Об'єм | 20 л |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Оснащення | решітка для гриля |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Поворотний стіл | так |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | швидкий старт |
| Колір | сірий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Gorenje MO20A4XH
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A4XH
[[ getCurrentDecimal('4838') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4838') ]] ₴