Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Gorenje MO23A3BH
Нет в наличии
Код:003569635
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje MO23A3BH
| Производитель | |
| Вес | 11.7 кг |
| Об'єм | 23 л |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Особливості | Скляна тарілка |
| Діаметр поворотного піддону | 270 мм |
| Колір | чорний |
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Gorenje MO23A3BH
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Gorenje MO23A3BH
[[ getCurrentDecimal('4879') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4879') ]] ₴