Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-B
В наличии
Код:002623467
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-B
| Производитель | |
| Тип гриля | відсутній |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 295 мм |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Колір | чорний |
| Тип керування | механічний |
| Об'єм | 20 літрів |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Тип | звичайна (соло) |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | таймер |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-B
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-B
[[ getCurrentDecimal('3085') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3084') ]] ₴