Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-G
В наличии
Код:003158720
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-G
| Производитель | |
| Вес | 10.7 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | скляна обертова тарілка |
| Особливості | автовідключення |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | сірий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-G
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-G
[[ getCurrentDecimal('3484') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3483') ]] ₴