Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX-923-S
Нет в наличии
Код:002624637
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX-923-S
| Производитель | |
| Вес | 13 кг |
| Высота | 292 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Дисплей | світлодіодний дисплей |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 23 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | годинник |
| Діаметр поворотного піддону | 270 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | нержавіюча сталь |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX-923-S
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX-923-S
[[ getCurrentDecimal('4661') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4523') ]] ₴