Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Hansa AMGF17M3BH
В наличии
Код:003564428
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Hansa AMGF17M3BH
| Производитель | |
| Вес | 10.5 кг |
| Высота | 26.2 мм |
| Ширина | 45.2 мм |
| Глубина | 31.5 мм |
| Дисплей | |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окрема |
| Об'єм | 17 л |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 600 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | авторозігрів |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Поворотний стіл | так |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Hansa AMGF17M3BH
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Hansa AMGF17M3BH
[[ getCurrentDecimal('2921') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2920') ]] ₴