Маркетплейс твоей Страны![]()
Мікрохвильова піч LG MS2042DB
Нет в наличии
Код:002151311
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч LG MS2042DB
| Производитель | |
| Вес | 9 кг |
| Высота | 284 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глубина | 312 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Защита от детей | Є |
| Додатково | швидкий старт |
| Колір | чорний |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | Easy Clean |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч LG MS2042DB
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч LG MS2042DB
[[ getCurrentDecimal('5075') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5075') ]] ₴
