Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 10 кг |
| Внутреннее покрытие | |
| Тип гриля | відсутній |
| Высота | 252 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Дисплей | дисплей LED |
| Защита от детей | Є |
| Количество уровней мощности | 5 |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | Easy Clean |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | сенсорний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Особливості | функція просушки парогенератора |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | швидкий старт |
| Колір | білий |
Характеристики Мікрохвильова піч LG MS2042DY
Нет в наличии
Код:002151312
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика