Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 9.4 кг |
| Внутреннее покрытие | |
| Высота | 272 мм |
| Ширина | 476 мм |
| Глубина | 346 мм |
| Защита от детей | Є |
| Колір | чорний |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 23 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | Easy Clean |
| Потужність НВЧ | 1000 Вт |
| Тип керування | сенсорний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | підтримування температури (готова страва) |
| Оснащення | книга рецептів |
| Діаметр поворотного піддону | 292 мм |
| Додатково | швидкий старт |
Характеристики Мікрохвильова піч LG MS2336GIB
В наличии
Код:002150565
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика