Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 13 кг |
| Внутреннее покрытие | |
| Тип гриля | ТЕН |
| Высота | 275 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Глубина | 392 мм |
| Дисплей | дисплей LED |
| Количество уровней мощности | 6 |
| Тип | з грилем |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 23 л |
| Тип внутрішнього покриття | біокераміка |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | 1100 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Оснащення | решітка для гриля |
| Особливості | годинник |
| Діаметр поворотного піддону | 288 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | білий |
Характеристики Мікрохвильова піч Samsung MG23K3614AW/UA
Нет в наличии
Код:002151322
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика