Маркетплейс твоей Страны![]()
Мікрохвильова піч SAMSUNG MS23K3614AW/UA
В наличии
Код:003571242
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч SAMSUNG MS23K3614AW/UA
| Производитель | |
| Вес | 12 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Высота | 275 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Глубина | 374 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 23 л |
| Тип внутрішнього покриття | біокераміка |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Діаметр поворотного піддону | 288 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч SAMSUNG MS23K3614AW/UA
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч SAMSUNG MS23K3614AW/UA
[[ getCurrentDecimal('5829') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5829') ]] ₴
