Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Samsung MS23T5018AK/UA
В наличии
Код:003570423
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Samsung MS23T5018AK/UA
| Производитель | |
| Вес | 12 кг |
| Высота | 27.5 мм |
| Ширина | 48.9 мм |
| Глубина | 36.3 мм |
| Дисплей | |
| Количество уровней мощности | 6 |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окрема |
| Об'єм | 23 л |
| Тип внутрішнього покриття | біокераміка |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | сенсорний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | відстрочення старту |
| Поворотний стіл | так |
| Діаметр поворотного піддону | 288 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Samsung MS23T5018AK/UA
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Samsung MS23T5018AK/UA
[[ getCurrentDecimal('8639') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8639') ]] ₴