Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Sharp YC-MG02E-B
В наличии
Код:003156677
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Sharp YC-MG02E-B
| Производитель | |
| Вес | 11.9 кг |
| Высота | 258 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 324 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Тип | з грилем |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | автоматичне меню |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Sharp YC-MG02E-B
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Sharp YC-MG02E-B
[[ getCurrentDecimal('4660') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4659') ]] ₴