Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Sharp YC-QC254AE-B
Нет в наличии
Код:003155228
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Sharp YC-QC254AE-B
| Производитель | |
| Вес | 17 кг |
| Высота | 28.8 мм |
| Ширина | 50.9 мм |
| Глубина | 49 мм |
| Дисплей | |
| Количество уровней мощности | 10 |
| Тип | з грилем і конвекцією |
| Спосіб установки | окрема |
| Об'єм | 25 л |
| Тип внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Потужність гриля | 1200 Вт |
| Потужність конвекції | 2050 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Особливості | годинник |
| Поворотний стіл | ні |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Sharp YC-QC254AE-B
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Sharp YC-QC254AE-B
[[ getCurrentDecimal('9708') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('9663') ]] ₴