Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Sharp YC-QS254AE-B
В наличии
Код:003156657
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Sharp YC-QS254AE-B
| Производитель | |
| Вес | 13.3 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Высота | 288 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глубина | 395 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Тип керування | сенсорний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Особливості | блокування від дітей |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 25 л |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Sharp YC-QS254AE-B
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Sharp YC-QS254AE-B
[[ getCurrentDecimal('8096') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8096') ]] ₴